PKN
  » Over ons » Contact 
Protestantse Gemeente te Elburg - Ichthuskerk
contact contact



 De Ichthuskerk is gevestigd op locatie:
 Vrijheidsstraat 1, 8081 XD  Elburg.
 Telefoon kerkgebouw: 0525 – 68 18 46.












Contactpersonen

Predikant: Ds.W.M. Schut
predikant@pkn-elburg.nl              0525-656747
Scriba: mevr. I.Stellingwerf- Aartsen
scriba@pkn-elburg.nl                   0525- 684671
Ledenadministratie: dhr. R. Nijmeijer
ledenadministratie@pkn-elburg.nl  0525-683820
                
Koster: mevr. H.M. Heijkoop-Bos
koster@pkn-elburg.nl                   0525- 686496
Penningmeester: dhr. J. Kamphuis
penningmeester@pkn-elburg.nl     0525 682572
Preses Kerkenraad:  dhr. T. van Prooijen
voorzitter@pkn-elburg.nl              0525- 683481
 
Pastoraat West:
pastoraatwest@pkn-elburg.nl

Pastoraat Oost:
pastoraatoost@pkn-elburg.nl

Pastoraat Midden:
pastoraatmidden@pkn-elburg.nl
Mevr. A. van de Beek- Hasenaar
Dhr. J. en mevr. L. Jagtenberg
Mevr. G. Rooks
 
Diaconie:
Voorzitter:
voorzitterdiaconie@pkn-elburg.nl
penningmeester:
penningmeesterdiaconie@pkn-elburg.nl
lid:
diaken@pkn-elburg.nl
secretaris:
secretarisdiaconie@pkn-elburg.nl

dhr. G. van Norel
dhr. M Attema

dhr. R. Waterham
mevr. E. Kamphuis- van Dorp
diaconie@pkn-elburg.nl
 
Zondagsbrief:
Zobriefenliturgie@pkn-elburg.nl 
 
Kerkblad Ichthus:   
kerkbladichthus@pkn-elburg.nl

 
 

terug
 
 
 

Inloggen


 

  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.