PKN
 
Protestantse Gemeente te Elburg - Ichthuskerk
Welkom! Welkom!


Welkom in de Ichthuskerk!

De diensten zijn te bezoeken, te zien en te beluisteren.
Optimaal meebeleven thuis blijft het streven. Meekijken kan alleen live tijdens de dienst door de volgende webpagina te openen: http://pkn-elburg.kerkonline.eu
Het is op dit moment alleen mogelijk om live mee te kijken vanaf de aanvangstijd van de dienst. We gaan er van uit dat het de diensten zichtbaar maakt, maar als dat een keer niet zo is, kan iedereen via kerkomroep.nl altijd de dienst beluisteren.

Voor meer informatie over de kerkdiensten en de aanvangstijden, klik op het kopje kerkdiensten.

 

 
Tegemoetkoming energielasten Tegemoetkoming energielasten
Tegemoetkoming in de energielasten:
Alle gezinnen krijgen in november en december € 190,- per maand als tegemoetkoming voor de hoge energielasten. Ook voor 2023 zijn er maatregelen afgekondigd. We hebben reacties gekregen dat veel mensen de tegemoetkoming niet nodig hebben. Wilt u de tegemoetkoming doneren voor goede doelen? U kunt het geld dan overmaken naar de bankrekening van de diaconie (NL 12 RABO 0314706542 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Elburg). De diaconie zorgt dat het geld een goede bestemming krijgt, waaronder de Voedselbank.
 
startzondag, seniorenuitje & vrijwilligersavond startzondag, seniorenuitje & vrijwilligersavond

Startzondag
Een indruk van de gezellige startzondag.


  
  
   

Seniorenuitje 24 september 2022
Hierbij enkele foto's van het seniorenuitje van 24 september.
 
 
Vrijwilligersavond 15 september 2022
Een indruk van de gezellige vrijwilligersavond op ’t Schroat te Oosterwolde.
          

 
 
 

Inloggen


 

  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.